Kadra Gniazdka

Agnieszka Kilan czyli ciocia Agnieszka - założycielka Gniazdka, wychowawca grupy starszej (5-6latków):

Jestem nauczycielem przedszkola, psychologiem i logopedą z wieloletnim doświadczeniem pracy w placówkach oświatowych, a także edukatorem Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców i specjalistów Okresu Wczesnodziecięcego. Gniazdko to miejsce, które stworzyłam dla dzieci, ich rodziców i... siebie samej. To miejsce, które wciąż ewoluuje, a ja razem z nim :). Aktualnie staram się wdrażać w Gniazdku i swoim życiu umiejętności i idee Pozytywnej Dyscypliny - metody opartej o prace Alfreda Adlera i Rudolfa Dreikursa, zbudowanej na przekonaniu, że największą potrzebą człowieka jest potrzeba więzi i znaczenia (więcej tutaj: www.pozytywnadyscyplina.pl).

Aleksandra Pietrzak, czyli ciocia Ola - wychowawca grupy młodszej (2,5–4latki):
W roku 2012 ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, wydział pedagogiczny – specjalność pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W Gniazdku pracuję od 2009 roku. Od samego początku pokochałam to miejsce za domową, pełną ciepła i życzliwości atmosferę. Praca z dziećmi od zawsze dawała mi ogromną radość i satysfakcję. Już w szkole podstawowej chciałam zostać „ przedszkolanką” :). Swoje umiejętności wzbogacam uczęszczając na różne warsztaty, kursy i szkolenia głównie związane z tańcem i śpiewem, gdyż właśnie w tym czuję się najlepiej.

Natalia Stefańska, czyli ciocia Natalia - wychowawca grupy młodszej (2,5-4latki):

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika o spec. opieka nad dzieckiem i wczesne wspomaganie rozwoju na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studia II stopnia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Gniazdku pracuję od 2017 roku. Odkąd pamiętam moim marzeniem była praca w przedszkolu i cieszę się, że mogę spełniać się w tym zawodzie. Z jednej strony to duże wyzwanie, z drugiej jednak – ogromna motywacja do stałego poszerzania wiedzy i doskonalenia swojego warsztatu pracy. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej (WSB Toruń). Od 2018 roku prowadzę w Gniazdku zajęcia z języka angielskiego i staram się, by nauka nawet zupełnie obcego języka była dla dzieci świetną zabawą.